12.12.2019/09:42

Polacy pokochali zakupy w zagranicznych sklepach internetowych

E-commerce w Polsce wciąż osiąga dwucyfrowe wzrosty. Już 57 proc. internautów kupuje w sieci, w tym 50 proc. z użyciem laptopów i komputerów stacjonarnych, a 1/3 z wykorzystaniem smartfonów. 33 proc. internautów jest online codziennie lub prawie codziennie, a kolejne 18 proc. deklaruje, że jest online cały czas - wynika z danych e-Izby oraz Mobile Institute.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Tadek 29.06.2021

    Nic dziwnego. Wygoda, zakupy robisz o której chcesz, towar ci przyjeżdża szybko, pod dom. Do tego w sklepach można naprawdę bezpiecznie i wygodnie płacić. Ja na przykład płacę sobie Twisto, to mój sposób do dodatkową gotówkę. Dzięki temu nie nadwyrężam sobie budżetu. Myślę, że to spoko sprawa

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.