02.08.2022/17:48

Polomarket chce przyciągnąć klientów jubileuszową loterią. Nagrodą główną są roczne zakupy

Polska sieć supermarketów POLOmarket obchodzi 25. jubileusz obecności na rynku. Temu wydarzeniu towarzyszą akcje promocyjne. Firma rozpoczęła największą z zaplanowanych w tym roku akcji: „POLOterię na 25 urodziny POLOmarketu”, w której przygotowała ponad 25 tysięcy nagród, w tym nagrody główne - roczne zakupy.

W loterii może wziąć udział każdy, kto posiada POLOkartę, zarówno tradycyjną, jak w aplikacji. W terminie od 27 lipca przez 12 kolejnych tygodni za każde 30 zł wydane na zakupy, także te realizowane online, klienci będą otrzymywali 1 los uprawniający do zakręcenia wirtualnym kołem POLOterii. 

Jednocześnie będzie można zwiększyć szansę na wygraną, realizując zakupy w poniedziałki i wtorki, kupując specjalnie oznaczone produkty, czy też korzystając przy zakupach z karty lojalnościowej w aplikacji. Każdy los weźmie również udział w tygodniowym losowaniu nagrody głównej, którą są roczne zakupy w Polomarkecie.

Ponadto, do wygrania jest 25 tys. nagród, w tym między innymi telewizory 50-calowe, rowery górskie, laptopy, zestawy akcesoriów kuchennych, a w tygodniach letnich – akcesoria plażowe. Katalog nagród uzupełniają także kupony rabatowe na zakupy o wartości 10 zł, czy też pakiety 2-sobowych wejściówek do kin sieci KinAds.

Co tydzień przez cały okres trwania loterii będzie losowana nagroda główna: roczne zakupy o wartości 12 tys. zł do zrealizowania w dowolnych sklepach Polomarket do początku lipca 2023 roku. 

Grupę Polomarket tworzą spółki detaliczne prowadzące sklepy, a także spółka logistyczna dysponująca trzema centrami logistycznymi. 

Firma rozpoczęła działalność w 1997 roku z 27-mioma sklepami. Dziś jest to już ponad 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski, z obrotem w wysokości ponad 2,7 mld zł netto za ostatnie 12 miesięcy. Obecnie Polomarket zatrudnia 5 500 osób.
 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Beti 07.10.2022

    Gdzie ta loteria gdzie sprawdzić czy coś się wygralo

Zostaw komentarz Komentarz dodany pomyślnie - oczekuje na weryfikację

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także