05.10.2018/13:55

Polomarket inwestuje we flotę naczep chłodniczych

Sieć supermarketów Polomarket zainwestowała blisko 3 mln zł w zakup nowych naczep chłodniczych. To już kolejny etap wymiany floty Polomarketu – ważnego projektu w obszarze logistyki i transportu sieci.

– Polomarket zakończył procedurę przetargową i rozstrzygnął przetarg na zakup dziesięciu 33-paletowych naczep chłodniczych. Zamówienie to jest następnym krokiem wynikającym ze strategii firmy, której celem jest odświeżenie i wymiana floty transportowej na nową – komentuje Jarosław Brudnicki, dyrektor zakupów i marketingu, członek zarządu w Polomarkecie.

Naczepy dostarczy firma Schmitz, agregaty chłodnicze do naczep – firma Carrier, a windy rozładunkowe – firma BAR.

Zakup naczep jest kolejną inwestycją w transport w bieżącym roku po zakupie czternastu zestawów ciężarowych typu tandem. Nowoczesna flota, spełniająca wysokie standardy chłodnicze, pozwala sieci dostarczać do sklepów w całej Polsce produkty najwyższej jakości. Oferta produktów świeżych i ultraświeżych stanowi jedną z przewag konkurencyjnych Polomarketu.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.