10.06.2013/09:15

Polomarket ma 400 sklepów

21 czerwca przy ul. Grzybowskiej w Kołobrzegu ruszył 400. sklep sieci Polomarket. Placówka zaaranżowana jest zgodnie z nowym systemem wizualizacji, który sieć wdraża od kilku miesięcy.

Od początku br. operator uruchomił dziewięć sklepów, m.in. w Szczecinku, Grudziądzu, Sępólnie Krajeńskim i Bydgoszczy, a w planach są otwarcia m.in. w Nysie, Nieporęcie i Lubrańcu. Niedawno władze sieci poinformowały, że przygotowały nową strategię dla firmy na lata 2013-2016, która zakłada podwojenie przychodów, rozwój organiczny i akwizycje. Na koniec roku 2016 Polomarket chce osiągnąć 6 mld zł przychodów netto (w 2012 roku yło to ponad 3,5 mld zł). Firma chce tego dokonać głównie poprzez rozwój organiczny, nie wyklucza jednak fuzji i przejęć, rozważa także budowanie szerszej grupy kapitałowej. Miesięcznie sklepy Polomarket odwiedza ponad 14 mln klientów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.