30.01.2017/13:48

Polomarket otwiera 21. sklep na Śląsku

1 lutego w Jaworznie otwarty zostanie nowy sklep polskiej sieci POLOmarket. Będzie w nim prowadzona sprzedaż szerokiego asortymentu produktów, zarówno żywnościowych, jak i przemysłowych. Dostępny będzie również alkohol

W sklepie znajdą się m.in. stoiska z owocami i warzywami, nabiałem, ciastami oraz wędlinami i mięsem, porcjowanymi, krojonymi i pakowanymi na życzenie Klienta.

Sklep jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych oraz matek z wózkami dziecięcymi, ponieważ w wejściu nie ma żadnego progu, a boksy kasowe są szerokie. Dla Klientów przygotowano parking mieszczący około 60 samochodów, w tym 2 miejsca przeznaczone dla osób niepełnosprawnych.

W sklepie znaleźli zatrudnienie głównie mieszkańcy Jaworzna i okolic. W tym samym budynku otwarty zostanie również salonik prasowy.

Nowy POLOmarket w Jaworznie to 288 placówka sieci, jednocześnie 21 na terenie województwa śląskiego.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.