25.08.2016/16:57

Polomarket otwiera sklep po remoncie

Sieć Polomarket otworzyła przy ul. Leśnej 3b w Przysieku sklep po dogłębnej modernizacji. - To kolejny sklep Polomarketu, który zyskał nowe oblicze w wyniku gruntownego remontu. Wprowadzone rozwiązania podniosą komfort robienia zakupów, dzięki czemu staną się one jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze – mówi Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w Polomarkecie.

W sklepie po remoncie będzie prowadzona sprzedaż szerokiego asortymentu produktów, zarówno żywnościowych, jak i przemysłowych. Polomarket wyróżnia się na tle konkurencji bogatą ofertą produktów świeżych – w sklepie znajdą się stoiska z owocami i warzywami, nabiałem, ciastami oraz wędlinami i mięsem, porcjowanymi, krojonymi i pakowanymi na życzenie klienta. W tym samym budynku będzie działał również salonik prasowy.

Polomarket to jedna z największych polskich sieci supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Firma zaczynała w 1997 roku od 27 sklepów, dziś sieć liczy ponad 285 nowoczesnych placówek obecnych zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całej Polski.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • mieszkaniec Wągrowca 28.08.2016

    Mam nadzieję, że Polomarket wróci do miejscowości, w których był wcześniej. Mam obecnie w swojej miejscowości Milę, która jest w miejscu gdzie było kiedyś "Polo" (miejscowość Wągrowiec woj. wielkopolskie). Chciałbym by znów był w moim mieście Polomarket, bo pamiętam ten sklep z dobrych promocji i fajnych lokalnych polskich towarów, których w dyskontach nie można dostać.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.