25.08.2016/16:57

Polomarket otwiera sklep po remoncie

Sieć Polomarket otworzyła przy ul. Leśnej 3b w Przysieku sklep po dogłębnej modernizacji. - To kolejny sklep Polomarketu, który zyskał nowe oblicze w wyniku gruntownego remontu. Wprowadzone rozwiązania podniosą komfort robienia zakupów, dzięki czemu staną się one jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze – mówi Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w Polomarkecie.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • mieszkaniec Wągrowca 28.08.2016

    Mam nadzieję, że Polomarket wróci do miejscowości, w których był wcześniej. Mam obecnie w swojej miejscowości Milę, która jest w miejscu gdzie było kiedyś "Polo" (miejscowość Wągrowiec woj. wielkopolskie). Chciałbym by znów był w moim mieście Polomarket, bo pamiętam ten sklep z dobrych promocji i fajnych lokalnych polskich towarów, których w dyskontach nie można dostać.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.