28.09.2016/13:56

Polomarket podnosi wynagrodzenia we wszystkich sklepach sieci

Polomarket od 1 października podnosi wynagrodzenia pracowników w całej sieci sklepów. Dodatkowo sieć wszystkim nowozatrudnionym zapewnia na start zatrudnienie na umowę o pracę na okres pół roku. Jak dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl wynagrodzenia w Polomarkecie wzrosną w przedziale od 19 do 27 proc. w zależności od stanowiska i zakresu obowiązków danego pracownika.

- Podjęliśmy bardzo istotne decyzje dotyczące wynagrodzeń i zatrudnienia, ponieważ traktujemy naszych pracowników jako nasz największy kapitał. Tym samym chcemy stworzyć im najlepsze warunki do rozwoju, a także dać poczucie bezpieczeństwa zatrudnienia. Zatrudniamy na umowę o pracę ponad 7 tysięcy pracowników na terenie całego kraju i to dzięki nim Polomarket może każdego dnia spełniać swoją obietnicę: być ulubionym sklepem wszystkich Polaków – powiedział Michał Seńczuk, członek zarządu Polomarketu.

Zapowiedziane podwyżki, które wejdą w życie 1 października, obejmą pracowników całej sieci, niezależnie od stażu pracy i stanowiska. Wyższe pensje podstawowe otrzymają też nowozatrudnieni. Ponadto polska sieć nie będzie już zatrudniać na okres próbny, a wszystkim nowym pracownikom zaproponuje na start 6-miesięczną umowę o pracę.

Zmianom ulega też ścieżka rozwoju pracowników Polomarketu. Najlepsi pracownicy, od kasjera sprzedawcy po kierownika sklepu, mogą liczyć nie tylko na awans, ale również na szyty na miarę pakiet szkoleń podnoszący kompetencje i przygotowujący ich do pełnienia w przyszłości funkcji menedżerskich.

Spółka nie podała jakich podwyżek mogą się spodziewać pracownicy na poszczególnych stanowiskach.

Niezależnie od podwyżek wynagrodzeń firma przygotowała dla wszystkich swoich pracowników pakiet dodatkowych korzyści pozapłacowych. Pracownicy sieci będą mogli między innymi korzystać z dodatkowych rabatów podczas codziennych zakupów w sieci Polomarket, a w przyszłości również w sieciach partnerskich różnych branż. Firma intensywnie pracuje także nad objęciem wszystkich zatrudnionych bezpłatną prywatną opieką medyczną na terenie całego kraju. 

Polomarket to jedna z największych polskich sieci supermarketów, która zarządza obecnie siecią ponad 285 nowoczesnych placówek obecnych zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całej Polski.

Dodaj komentarz

5 komentarzy

 • pomorze trójmiasto 29.09.2016

  W Auchan garba się dorobisz jedynie

 • pomorze 28.09.2016

  No pewnie ze AUCHAN tylko tam pracuje się za darmo

 • byskinhot 28.09.2016

  czyżby w auchan , buhaha , to wszyscy wiedzą ze ta firma to dno do potęgi , hahaha

 • ~`tsw 28.09.2016

  Niech pomyślę...MILA?

 • TheUnforgivven 28.09.2016

  Brawo! Teraz czekam, aż sieć w której pracuję podniesie pensje. Zgadnijcie co to za sieć..... ...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.