08.03.2017/17:31

Polomarket promuje produkty bez laktozy

Po produktach bezglutenowych już od 8 marca w ofercie Polomarketu dostępne będą produkty bez laktozy. Od 8 marca na półce w sklepach sieci klienci znajdą między innymi mleko, sery, masło, jogurty i lody.

- Nasza sieć nieustannie poszerza swoją ofertę o nowe produkty. Tym razem na sklepowych półkach pojawią się produkty bez laktozy. To wyjście naprzeciw oczekiwaniom zarówno tych klientów, którzy poszukują tego rodzaju produktów ze względów zdrowotnych, jak i tych, którzy dbają o zdrowe odżywianie – mówi Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w Polomarkecie.

Objawy nietolerancji laktozy wykazuje już co trzeci Polak. Co istotne, zdolność trawienia laktozy zmniejsza się u osób dorosłych. Dlatego ulubione produkty nabiałowe mogą z czasem powodować przykre dolegliwości trawienne. Kupując produkty bez laktozy, nie musimy obawiać się skutków zjedzenia ulubionego jogurtu, twarogu, masła czy mleka.

Polomarket to jedna z największych polskich sieci supermarketów. Dziś operator zarządza blisko 290 placówkami handlowymi, które działają zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całej Polski. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.