24.07.2020/11:04

Polomarket przejmuje lokalizację po Tesco

Sieć supermarketów Polomarket otwiera dwa nowe sklepy: w Pigży (woj. kujawsko-pomorskie) oraz Starogardzie Gdańskim (woj. pomorskie). Ten drugi punkt powstaje w miejscu, gdzie kiedyś znajdował się sklep sieci Tesco.   

Obiekt w Pigży, który został otwarty w piątek 24 lipca, zlokalizowany jest przy ul. Wojewódzkiej 33. To kolejny sklep będący realizacją najnowszego konceptu sieci Polomarket m.in. pod względem zagospodarowania powierzchni handlowej, ekspozycji towaru, ergonomii oraz funkcjonalności dla klienta. Uzupełnia go koncept cukierniczo-piekarniczy Pychatka oraz salonik prasowy Świat Prasy. Sklep w Pigży to już 50 Polomarket w województwie kujawsko-pomorskim.

W pierwszym tygodniu sierpnia, sieć otworzy kolejną placówkę, tym razem w Starogardzie Gdańskim. Zajmie tam lokal po dawnym Tesco przy ul. Droga Nowowiejska 9a. Obiekt jest modernizowany i dostosowywany do najnowszych standardów sieci. Jak przekonuje sieć, powierzchnia sali sprzedaży, która przekracza 800 mkw. zapewni klientom wysoki komfort dokonywania zakupów.

Jak informuje Polomarket, niezależnie od otwarć nowych obiektów, prowadzone są obecnie budowy i prace projektowe nad kolejnymi supermarketami. Sieć poszukuję także intensywnie nowych lokalizacji pod swoje sklepy oraz zgodnie z przyjętą strategią kontynuuje modernizacje starszych obiektów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.