01.04.2020/10:56

Polomarket przekaże szpitalom 10 tysięcy przyłbic ochronnych

Grupa Polomarket, zakupiła 10 tysięcy przyłbic ochronnych dla pracowników szpitali i służb medycznych. Grupa wspiera także pracowników medycznych produktami spożywczymi i higienicznymi.

- Od momentu pojawienia się pierwszych zachorowań na covid-19 w Polsce aktywnie włączyliśmy się w zapobieganie rozprzestrzenianiu koronawirusa, dostosowując się do wszelkich zaleceń służb sanitarno-epidemiologicznych. Zapewnienie bezpiecznych warunków pracy i zabezpieczenie naszego personelu oraz Klientów było priorytetem. Teraz czujemy się także w obowiązku wesprzeć pracowników polskiej służby zdrowia, którzy każdego dnia walczą na pierwszej linii frontu epidemii – informuje Jarosław Brudnicki, członek zarządu i dyrektor zakupów w Polomarkecie.

Zakup 10 tysięcy przyłbic ochronnych dla szpitali to nie jedyna forma wsparcia polskich służb medycznych. Grupa Polomarket wspiera także pracowników szpitali produktami spożywczymi i higienicznymi. Sieć wprowadziła także dodatkowe procedury bezpieczeństwa we własnych sklepach. Jako jedna z pierwszych sieci uruchomiła m.in. strefy bezpieczeństwa, zainstalowała przegrody z pleksi w boksach kasowych oraz zakupiła przyłbice ochronne dla pracowników sklepów.

Grupa Polomarket to polska sieć supermarketów, którą tworzą spółki detaliczne prowadzące sklepy.
W skład Grupy wchodzi również Spółka logistyczna. Sieć dysponuje ponad 280 placówkami na terenie całej Polski i generuje blisko 2,5 mld obrotu netto rocznie.

Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Pracownik 01.06.2020

  Pracownikom zamydlili oczy jednorazowa premia w kwietniu, a za to w kolejnym miesiącu wszystko obcieli.... Jesli chodzi o premie to jest coraz gorzej. Nawet nadgodzinami nie mozna troche dorobic, bo zakaz

 • Lidl>Polomarket 02.04.2020

  A pracownikom cisną nadgodziny, za tą samą stawkę... Ludzie przychodzą wcześniej i wychodzą później, bo koronawirus i trzeba przychodzić na raty, co z tego że na magazynie i tak się wszyscy mijają co 5 minut... Różne markety dają premie a w Polo jak w lesie, tak ludzie wyzywali że zagraniczne markety wykorzystują Polaków, a tymczasem kauflandy, lidle itp dają premie a Polski Market (fragment komentarza niezgodny z regulaminem forum) Oby to się rozeszło na cały kraj, niech tracą klientów, po tym jak potraktowali mojego ojca już nigdy tam nic nie kupię.

 • Karolek 02.04.2020

  DOCEŃCIE PRACOWNIKÓW

 • Klientka 01.04.2020

  Szkoda ze na przylbice jest a nie ma dla pracownikow na premie w tym trudnym dla nich czasie nikt o tym nie mysli ze sa tez narazone

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.