07.02.2020/16:57

Polomarket uruchomił kolejny supernowoczesny supermarket

Grupa Polomarket otworzyła sklep w Mieroszowie. Władze firmy podkreślają, że jest to kolejny supernowoczesny supermarket który działa w ramach sieci.

Po niedawnych otwarciach sklepów Polomarket w Gościcinie (woj. pomorskie) i Aleksandrowie Kujawskim (woj. kujawsko-pomorskie), w środę 5 lutego br., uruchomiony został kolejny supermarket. Nowy obiekt powstał w województwie dolnośląskim, w Mieroszowie (powiat wałbrzyski) przy ul. Dworcowej 6.

Nowy obiekt, to kolejny supernowoczesny sklep sieci, który pod względem zagospodarowania powierzchni handlowej, ekspozycji towaru, ergonomii i funkcjonalności dla klienta realizuje jej najnowszy koncept. W otwartym na początku lutego br. obiekcie znajdziemy szereg rozwiązań proekologicznych. Sklep wyposażony został między innymi w system odzysku ciepła z urządzeń chłodniczych, a także energooszczędne oświetlenie.

Sklep w Mieroszowie to już 34 Polomarket w województwie dolnośląskim. Poza otwarciami nowych obiektów Grupa konsekwentnie modernizuje swoje starsze sklepy.

Grupa Polomarket to już ponad 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski i blisko 2,5 mld obrotu netto rocznie. Miesięcznie sklepy sieci odwiedza nas prawie 9 mln klientów w całym kraju. Firma zatrudnia ponad 6300 osobom.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.