26.07.2018/21:49

Polomarket wprowadza marki własne dedykowane kobietom

W sklepach polskiej sieci Polomarket pojawiły się nowe indeksy znanych marek własnych, a wśród nich między innymi produkty przeznaczone dla kobiet marki Viana Intima i Lady Shick. To kolejne produkty z kategorii private label, które weszły do oferty sieci w ciągu ostatnich tygodni.

- Zgodnie ze strategią rozwoju marki własnej wciąż zwiększamy jej asortyment. Niedawno nasza oferta została poszerzona m.in. o soki i przeciery Zaczarowany Ogród, galaretki Fruktonada oraz produkty pod sztandarem UFO, Mleczna Polana i Sielanka. Tym razem wśród nowości pojawiły się również produkty higieniczne Viana Intima oraz rajstopy i podkolanówki Lady Shick – mówi Mariusz Wojtasiński, dyrektor ds. rozwoju marki własnej w Polomarkecie.

Viana Intima to linia produktów stworzona z myślą o kobietach. To stale rozwijająca się gama produktów, która niedawno została wzbogacona m.in. o podpaski ultra, wkładki higieniczne i tampony oraz żele i emulsje do higieny intymnej.

W asortymencie marki Lady Shick pojawiły się natomiast rajstopy i podkolanówki w różnych rozmiarach i odcieniach. Nowo wprowadzone produkty charakteryzują się estetycznym nowoczesnym opakowaniem.

To jednak nie wszystko. Kategoria private label została wzbogacona o ekspresowe i liściaste herbaty czarne, zielone i smakowe oraz herbatki owocowe i owocowo-ziołowe marki Hatti Tea.

- Na bieżąco wprowadzamy nowe produkty, zwiększając tym samym różnorodność oferty. Kategoria private label to zarówno szeroka gama produktów spożywczych: fresh, instant, półproduktów, konserw, słodyczy, bakalii, produktów mrożonych, napojów, jak i przemysłowych – przeznaczonych do pielęgnacji domu czy samochodu oraz produktów higienicznych (dla dzieci i dorosłych) – dodaje Mariusz Wojtasiński.

Polomarket to blisko 280 supermarketów na terenie całej Polski. Miesięcznie sklepy sieci odwiedza prawie 9 mln klientów w całym kraju. Firma zatrudnia 6500 pracowników.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.