24.12.2021/08:28

Polska firma Retail Robotics stała się globalnym pionierem technologii dostaw ostatniej mili

Po raz pierwszy w historii polska technologia zostanie wyróżniona w prestiżowej sekcji Innovation Lab, na najważniejszym wydarzeniu detalicznym na świecie: Big Show National Retail Federation 2022 (NRF), które odbędzie się w dniach 16-18 stycznia, w Nowym Jorku. W Laboratorium Innowacji NRF zostaną zaprezentowane najnowsze osiągnięcia transformacji technologicznej w handlu detalicznym. Polska spółka Retail Robotics pokaże rewolucyjne technologie dla rynku e-grocery i e-commerce: Arctan i PickupHero, stając się tym samym globalnym pionierem innowacji w zakresie dostaw last-mile.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także