19.11.2016/10:43

Polska Rada Centrów Handlowych zbiera podpisy przeciwko zakazowi handlu w niedziele

W kontrofensywie do obywatelskiego projektu ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele, pod którym "Solidarność" i inne organizacje zebrały ponad 0,5 mln podpisów i który niedawno skierowany został do sejmowej komisji, Polska Rada Centrów Handlowych rozpoczyna ogólnopolską akcję "Tak dla otwartych niedziel". W jej ramach w dniach 19-20 listopada na terenie 50 centrów handlowych w Polsce oraz w internecie (takdlaotwartychniedziel.pl) zbierane będą podpisy pod petycją do premier Beaty Szydło ws. "zaniechania prac nad ustawą ograniczającą handel w niedzielę".

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • jjj 20.11.2016

  Apel do Pani Premier !!! Głosowałem na was itd. Mysłałem że pogonimy chociaż trochę Niemców i Portugalczyków a tu co ?? Mają się jeszcze lepiej niż przedtem ????? Nie mam już siły Spierd..m z tego kraju wszystko już sprzedane.

 • remi 19.11.2016

  Politycy zaczynają zaglądać na nie tylko do łóżek, ale i koszyków na zakupy. to paranoja!

 • Jan Kowalski 19.11.2016

  Nie chcę zakazu handlu w niedzielę! Podpisano Jan Kowalski

 • wynik 19.11.2016

  czemu tak późno?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.