09.02.2018/14:22

Polska wiceliderem regionu CEE pod względem liczby oraz wartości rynku fuzji i przejęć

Szybki wzrost gospodarki Polski, napędzany popytem wewnętrznym oraz wysokimi wydatkami publicznymi, nieco zmniejszył nerwowość inwestorów, wywołaną niepewnością co do polityki rządu. Dzięki temu Polska należała w 2017 r. do najaktywniejszych rynków w zakresie połączeń i akwizycji, ustępując pod względem ich liczby i wartości tylko Rosji – wynika z raportu „Emerging Europe M&A Report 2017/18”.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • cvv 12.02.2018

    Netaniahu przecież chwalił się, że przejmują Polskę, Węgry , Rumunię i nie maja z tym większych problemów,

  • fdv 12.02.2018

    czy to jest chlubny ranking? to, zależy, kto jest właścicielem portalu...dla Polaków to nie jest dobra wiadomość, dalsze przejęcia, czy my jesteśmy u siebie? chyba już tylko połowicznie albo i nie

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.