27.06.2018/13:38

Polski e-handel: połowa firm działa w zaledwie trzech województwach

Co do zasady, sklep internetowy może zostać założony w dowolnym miejscu. W praktyce w Polsce niektóre regiony wyraźnie odstają. Na korzyść lub przeciwnie. Jak pokazują dane platformy Shoper, aż 49 proc. sklepów działa w zaledwie trzech województwach.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Pokarm 27.06.2018

    Dawno temu było dużo małych i mniejszych sklepików które upadały jak muchy w smole po sprowadzaniu towarów z zachodniej granicy zachwalanych że są lepsze jak te czołgi co by się rozpadły na wojnie, po eksperymencie z zachodnimi produktami przyszedł czas na hipermarkety w których lansowano zagraniczne produkty gorszej jakości bo nikt nie badał ich jakości a pieniądz odgrywał tu role nadrzędną.(zarabiała zagranica)..cała ta transformacja w branży spożywczej towarzyszyły reklamy w mediach zagranicznych, dodatkowe opłaty wprowadzone przez rząd PO zdławiły polskich producentów i sklepikarzy na korzyść hipermarketów a jakość kupowanych tam produktów się pogarszała, wprowadzono GMO które miało przykryć brzydki smak zachodu, doprowadzono do upadku kluczowe polskie branże spożywcze (cukrownie) a wszystkiemu towarzyszyło wmawianiu ludziom że zachodnie produkty są lepsze, a wraz z ekspansją tych zachodnich produktów pojawiły się alergie i choroby układu pokarmowego

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.