20.09.2020/12:10

Dostawy do sklepów Biedronki generują ponad 15 proc. przychodów North Coast

Specjalizująca się w dystrybucji włoskich produktów spożywczych spółka North Coast S.A. poinformowała, że w ciągu ostatnich czterech kwartałów udział sprzedaży dla Jeronimo Martins Polska w jej obrocie przebił barierę 15 procent.

„North Coast S.A. informuje, że łączna wartość obrotów pomiędzy North Coast S.A. a Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna przekroczyła 15 proc. przychodów ze sprzedaży Grupy Kapitałowej za okres ostatnich opublikowanych 4 kwartałów, a tym samym Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna stał się istotnym odbiorcą emitenta” – czytamy w informacji spółki, którą przytacza portal biznes.pap.pl.

Firma dodaje, że ze względu na wieloletnią współpracę, a także zwiększone w ostatnich miesiącach zapotrzebowanie na produkty spółki, współpraca będzie kontynuowana długofalowo, a w przyszłości JMP również będzie uznawane za istotnego odbiorcę, co wiąże się z utrzymaniem poziomu udziałów w przychodzie North Coast powyżej 15 proc.

North Coast specjalizuje się przede wszystkim w produktach kuchni włoskiej, w tym oliwki, makarony, sery, a także kawa. Dostarcza je zarówno do sklepów kanału nowoczesnego, jak również placówek tradycyjnych, a także kanału HoReCa.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.