01.07.2020/10:55

Posłowie PSL: Wielkie sieci handlowe wprowadzają polskich konsumentów w błąd

Stefan Krajewski i Urszula Pasławska - posłowie Polskiego Stronnictwa Ludowego/Koalicji Polskiej - pytają Ministerstwo Rolnictwa o politykę względem dużych sieci handlowych, jak również o potencjalne działania ustawodawcze mające na celu wsparcie tworzenia spółdzielni produkcyjno-handlowych.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Juren 01.07.2020

    Handel Polski - jakie to piękne określenie/stwierdzenie, a gdzie rzeczywistość - Handel Polski który zanika, tak jest prawda. A jak ostatni sklep Polski zniknie - to tak jakby Polski nie było. Sieciówki w dalszym ciągu powstają jak grzyby po deszczu, decydenci wydają pozwolenia na budowy i kolejne otwarcia bez opamiętania, nie wspomnę też o e-commerc tu dopiero wolna amerykanka. A robienie w tych sieciówka konsumentów w bambuko to normalka - tylko że przede wszystkim rządzący z tym nic nie robią, a sieciówki się śmieją i mówią - jacy Ci Polacy głupi - kręcimy lody a oni nam na to pozwalają. Zastanawiam się kiedy decydenci się obudzą, kiedy zauważą że Handel Polski znika z horyzontu i że nam dyktują warunki cwaniacy z obcym kapitałem.!!!
    Z poważaniem
    Detalista od 1991 roku

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.