17.10.2020/15:44

Będą konsultacje dotyczące obostrzeń. Gowin i Emilewicz zwołują spotkania z branżą handlową

Wicepremier Jarosław Gowin i była minister rozwoju Jadwiga Emilewicz, do niedawna koledzy z jednej partii, zapowiadają konsultacje m. in. z branżą handlową dotyczące wyjątkowej sytuacji spowodowanej koronawirusem i wprowadzanych przez rząd obostrzeń.

Całkiem niedawno Jarosław Gowin wrócił do rządu w randze wicepremiera i ministra rozwoju, pracy i technologii. Oznaczało to brak miejsca w nowym składzie rady ministrów dla Jadwigi Emilewicz, do niedawna również członkini partii Porozumienie Jarosława Gowina. Wygląda na to, że między tą dwójką w dalszym ciągu nie ma porozumienia. Na poniedziałek Gowin zapowiedział swoje konsultacje dotyczące obostrzeń związanych z koronawirusem z branżą weselną, fitness i handlową.

 

Dokładnie tego samego dnia rozmowy z branżą handlową zamierza także przeprowadzić była szefowa resortu rozwoju, Jadwiga Emilewicz. Obydwoje polityków zapowiada chęć wypracowania najlepszych dla branży rozwiązań. Być może dojdzie do – nomen omen – porozumienia.

 

Jadwiga Emilewicz swoje spotkanie z branżą handlową zaplanowała na godzinę 9:00, a Jarosław Gowin na 18:00. O rezultatach tych negocjacji będziemy informować na portalu wiadomoscihandlowe.pl.
 

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Handlowiec 19.10.2020

    Przecież ona dotychczas nigdy nie miała czasu dla Przedstawicieli handlu, a poza tym nie miała też wiedzy. Gowin rozmawiał z Handlowcami; On wyszedł też na spotkanie z handlowcami podczas manifestacji, dotyczącej podatku.

  • Kto? 19.10.2020

    A kim teraz jest Emilewicz żeby z kimkolwiek negocjować? Poza szeregowym posłem.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także