21.12.2018/16:50

Postępy w restrukturyzacji Piotra i Pawła

Postępowania sanacyjne spółek z grupy kapitałowej Piotr i Paweł trwają już ponad 3 miesiące. W tym czasie spółkom oraz zarządcy udało się ustabilizować bieżącą działalność operacyjną oraz wdrożyć część planowanych działań restrukturyzacyjnych. Ich pierwsze efekty są już widoczne na sklepowych półkach.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Jakub 27.12.2018

  No jednak reklamy powinny być wyraźniej oznaczone. To wszystko przypomina starą zasadę - im częściej ktoś musi podkreślać, że idzie świetnie tym rzeczywistość jest zupełnie inna.

 • Wielkopolanin 23.12.2018

  Czy Panowie byli na tych sklepach przed Świetami? Czy próbowali zrobić zakupy z listą potrzebnych artykułów?Ja byłem u Państwa nie kupiłem 40% produktów które miałem zamiar kupić (Producent , smak, rodzaj ) brak wybory kosmiczny.Zapchanie 5 półek jednym rodzajem soku Pomarańczowego czy Wina ( to tylko przykład tak jest na każdym dziale ) nie oznacza "Odpowiedniego zatowarowania sklepu"

 • Rryuuu 22.12.2018

  Fatalnie napisane, ale trzymam kciuki choć chyba jednak cały ten pip pójdzie do piachu. Szkoda

 • 44345 21.12.2018

  uff, na całe szczęście jest adnotacja że artykuł sponsorowany

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.