01.02.2017/13:06

Potężne połączenie na rynku usług prawnych

Na początku lutego br., na międzynarodowym rynku usług prawnych pojawia się Eversheds Sutherland. Sieć, która powstała z połączenia sił Eversheds oraz amerykańskiej kancelarii Sutherland Asbill & Brennan, ma 61 biur w 29 krajach i łącznie ponad 2300 prawników. W wyniku połączenia nasza kancelaria zmienia nazwę na Wierzbowski Eversheds Sutherland.

Jak podkreślają przedstawiciele firm „połączenie sił Eversheds i Sutherland to bardzo ważny krok w procesie budowania firmy o zasięgu globalnym, to również kolejny milowy krok w rozwoju organizacji. Od teraz będziemy mogli jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych dotychczasowych amerykańskich klientów, jak i tych, którzy zamierzają wejść na amerykański rynek, planują transakcje lub prowadzą spory z firmami z USA. Połączenie z Sutherland pozwoli nam również  wzmocnić szereg istotnych dla nas praktyk, w których kancelaria Sutherland również się specjalizuje, takich jak: energetyka, prawo korporacyjne, podatki, usługi finansowe, w tym ubezpieczenia, własność intelektualna, postępowania sądowe i nieruchomości.”

Amerykańska kancelaria Sutherland Asbill & Brennan powstała w 1924 roku. Przed połączeniem z Eversheds posiadała sześć biur w USA oraz dwa w Europie. Firma pracuje dla największych globalnych podmiotów. Wśród jej klientów jest ponad połowa przedsiębiorstw sklasyfikowanych w amerykańskim rankingu Fortune 100.

Kancelaria Wierzbowski Eversheds Sutherland będzie partnerem Kongresu Mięsnego 2017 – największej konferencji łączącej przemysł mięsny z branżą retail.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.