14.11.2018/13:58

Powstają globalne standardy SRC, zapewniające łatwość i bezpieczeństwo płatności elektronicznych

Dzięki wdrożeniu SRC, Visa uprości pozyskiwanie szczegółów płatności od konsumentów i zabezpieczy je za pomocą Visa Token Service - usługi, do której dołączyli w ostatnim czasie nowi partnerzy. Obydwa te najwyższej jakości rozwiązania stanowią podstawę w obszarze płatności elektronicznych. Dzięki temu Visa podnosi poziom bezpieczeństwa i wygody dla konsumentów, którzy coraz częściej robią zakupy za pomocą urządzeń elektronicznych, aplikacji mobilnych, a także w internecie, za pośrednictwem detalistów w kanale eCommerce.

Zmianami objęta zostanie również usługa Visa Checkout, w ramach której zarejestrowanych jest ponad 40 milionów kont konsumentów, 350 000 detalistów i 1 600 instytucji finansowych obecnych na 26 światowych rynkach. Począwszy od połowy 2019 roku, usługa będzie dostosowywana do wymogów nowej Specyfikacji EMV SRC i obsługiwać będzie takie marki jak Visa, Mastercard i American Express.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.