01.01.2017/13:00

Pożar w Zakładach Mięsnych Olewnik!

1 stycznia wybuchł pożar budynków produkcyjnych i magazynowych w Zakładach Mięsnych Olewnik w Drobinie - poinformował wiadomoscihandlowe.pl członek zarządu firmy Rafał Szumański. W gaszeniu ognia brało udział 17 zastępów straży pożarnej

Ogień rozprzestrzenił się również na mroźnie i budynki biurowe. - W chwili wybuchu pożaru w zakładzie nie była prowadzona produkcja. Na terenie zakładu nie było pracowników - komentuje Rafał Szumański. - O zaistniałej sytuacji będziemy informować na bieżąco - dodaje.

Państwowa Straż Pożarna w Płocku otrzymała zgłoszenie pożaru o godzinie 10:30. Ogień gasiło 17 zastępów straży pożarnej. Przyczyna pożaru na razie nie jest znana.

Historia Zakładów Mięsnych Olewnik sięga 1989 roku. Wtedy powstał pierwszy zakład masarski w Świerczynku. Obecnie marka Olewnik jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek na polskim rynku wędlin.

POWIĄZANE TEMATY:

Zakłady Mięsne Olewnik wstrzymały produkcję

KLIKNIJ I ZOBACZ TAKŻE:

Rynek mięsa i wędlin, efektywne strategie biznesowe i fundamentalne trendy konsumenckie - KONGRES MIĘSNY 2017

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • konus 02.01.2017

    ręka opaczności

  • holden 02.01.2017

    Ugasili?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.