26.11.2021/09:40

Poznaj nową paletę plastikową NeRa zaprojektowaną tak aby pod każdym względem przewyższać paletę drewnianą

Jeden z najczęściej używanych nośników logistycznych jakim jest paleta drewniana może powodować problemy w Twoim łańcuchu dostaw. Czy łatwo się łamią i zajmują niepotrzebną przestrzeń magazynową? Może to przyczynić się do powstania systemu ciągłych napraw i marnotrawstwa.

Przedstawiamy całkowicie nową paletę NeRa firmy Tosca, najmocniejszą w Europie paletę do dużych obciążeń, przystosowaną do gniazdowania, magazynowania w regałach wysokiego składowania zaprojektowaną tak, aby przewyższała właściwościami te wykonane z drewna.

Nera zapewnia pięć głównych korzyści dla Twojego łańcucha dostaw:

  • Mocniejsza co gwarantuje mniejsze koszty naprawy
  • Oszczędność miejsca dla niższych kosztów transportu
  • Jednolity rozmiar i waga dla minimalizowania awarii i przerw w procesie produkcyjnym
  • Czystsza/bezpieczniejsza dla ograniczenia kosztów robocizny i możliwości wystąpienia urazów
  • Zrównoważona dla niższej emisji CO2

Innowacyjna konstrukcja palety obejmuje opatentowany PowerDeck, który minimalizuje uszkodzenia, jednocześnie ograniczając wagę wynoszącą zaledwie 18 kg.

Gniazdowanie pustych palet NERA w stosunku 2,5:1 w porównaniu z paletami drewnianymi umożliwia załadowanie na jedno auto 660 palet więcej, co nie tylko zmniejsza koszty, ale także emisje CO2 generowaną podczas transportu.

Palety Nera promują również czystszy i bardziej zrównoważony łańcuch dostaw. Dedykowane do wielokrotnego użytku są łatwe do naprawy oraz w 100% nadają się do recyclingu, minimalizując generowanie odpadów trafiających do środowiska.

Wysokiej jakości plastikowe palety są odporne na uszkodzenia i bakterie, co ułatwia utrzymanie czystości w łańcuchu dostaw, a ich wyprofilowane nogi wytrzymują uderzenia wózka widłowego i gwarantują bezproblemowy transport w systemach rolkowych.

Dlaczego Tosca?

Tosca jest światowym liderem w dziedzinie opakowań wielokrotnego użytku i rozwiązań poolingowych, specjalizującym się w tworzeniu bardziej wydajnych i zrównoważonych łańcuchów dostaw z różnorodnym asortymentem palet plastikowych, pojemników zbiorczych, rozwiązań ekspozycyjnych dla sklepów detalicznych, skrzynek i nie tylko. Aby dowiedzieć się więcej na temat innowacyjnej palety, która przewyższa właściwościami te drewniane, odwiedź naszą witrynę internetową pod adresem www.toscaltd.com/nera/

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Nickt 27.11.2021

    Gdyby były wykonane ze śmieci plastikowych to byłoby się z czego cieszyć, a tak to niestety nie ma z czego zbytnio.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także