04.12.2020/11:01

Poznaj założenia Kodeksu dobrych praktyk we franczyzie - 8 grudnia podczas naszego webinaru!

W trakcie pierwszego spotkania online z cyklu "WH Fokus", które odbędzie się we wtorek 8 grudnia i dotyczyć będzie rynku franczyzy w Polsce, ujawnimy finalną wersję założeń Kodeksu dobrych praktyk we franczyzie.

Założenia Kodeksu przedstawi Paweł Tracz, czyli przewodniczący zespołu ds. franczyzy w Radzie Przedsiębiorców działającej przy rzeczniku MŚP. Prace nad założeniami trwały od wielu miesięcy. W tym tygodniu zostały przegłosowane przez organizacje reprezentujące franczyzodawców i franczyzobiorców, przy braku głosów sprzeciwu. Sam Kodeks może zostać przyjęty jeszcze w grudniu.

Założenia dotychczas nie były nigdzie publikowane, tym bardziej mamy zaszczyt zaprosić Państwa na ich prezentację, która odbędzie się już we wtorek 8 grudnia podczas naszego webinaru.

Rejestracja i udział w wydarzeniu są bezpłatne - wystarczy wypełnić poniższy formularz:

>> Kliknij i zobacz pełny program wydarzenia oraz listę prelegentów <<

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także