16.09.2016/10:18

Prace przy budowie Galerii Młociny nabierają tempa. Wśród najemców Alma

Do 1 października br. rozpocznie się drugi etap budowy warszawskiej Galerii Młociny. Firma Erbud, generalny wykonawca kompleksu, od końca sierpnia jest już na placu budowy i zgodnie z harmonogramem prowadzi prace przygotowawcze związane z  infrastrukturą podziemną.

- Już niedługo rozpoczną się wykopy i budowa ścian szczelinowych. Następnym krokiem będą prace fundamentowe. Zanim jednak do tego dojdzie, z placu budowy musimy usunąć 600 tys. metrów sześciennych ziemi. Taka ilość materiału zmieściłaby się na powierzchni dziesięciu boisk piłkarskich tworząc warstwę o wysokości 10 m, czyli czterech pięter budynku mieszkalnego – komentuje Roland Łopuszyński, koordynator projektów w Master Management Group.

Drugi etap budowy ma potrwać około sześciu miesięcy. Oddanie do użytku Galerii Młociny planowane jest na przełomie trzeciego i czwartego kwartału 2018 r.

Obecnie trwają rozmowy z najemcami, którzy wprowadzą się do obiektu. Na planowanych 70 tys. mkw. powierzchni najmu klienci mają skorzystać z oferty 220 lokali. W Galerii Młociny pojawią się m.in. modowe marki należące do Grupy Inditex Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius i Oysho, a także VAN GRAAF oraz H&M. Biżuterię i dodatki będzie można kupić w sklepach Apart, Bijou Brigitte, YES, Swatch, Briju i Zibi, a wnętrze wyposażyć w Zara Home. Wśród najemców galerii znajdą się także kino Cinema3D, Calypso Fitness Club oraz pierwsze w tej części Warszawy Delikatesy Alma.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.