23.06.2020/11:18

Kamil Tarczewski, pracował u Mariusza Świtalskiego i w Biedronce teraz został wiceprezesem w Porcie Gdańsk

Zarząd Morskiego Portu Gdańsk (ZMPG) poinformował o powołaniu Kamila Tarczewskiego na stanowisko wiceprezesa ds. infrastruktury. Tarczewski współtworzył i rozwijał niektóre wielkie sieci handlowe w Polsce.

Kamil Tarczewski w latach 2018-2020 był członkiem Rady Nadzorczej ZMPG. Wcześniej związany był z różnymi projektami detalicznymi, m.in. zainicjowanymi przez Mariusza Świtalskiego.

Jako pełnomocnik i doradca zarządów, odpowiedzialny za ekspansję, realizację inwestycji, komercjalizację nieruchomości oraz zarządzanie nieruchomościami i infrastrukturą towarzyszącą, współpracował m.in. z Świtalski&Synowie, Jeronimo Martins Polska S.A., Merlin.pl, Grupa Inwestycyjna Hossa, Kleba Invest.

Rozwijał i współtworzył największe sieci handlowe w Polsce, takie jak Biedronka, Czerwona Torebka, Małpka Express. Był odpowiedzialny za realizację parków handlowych Prima Park oraz w ramach Grupy PZU za zarządzanie portfelem nieruchomości.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • flow 02.01.2021

    serdeczne gratulacje i wyrazy uznania

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.