21.03.2020/09:27

Pracowniku zostań w pracy! Zapłacimy ci więcej [PORÓWNANIE BENEFITÓW W SIECIACH HANDLOWYCH]

Pracownicy Tesco wyszli z postulatem

Ciekawie sytuacja wygląda w Tesco. Tamtejsi związkowcy zwrócili się z wnioskiem to zarządu polskiego oddziału sieci, aby ten przyznał pracownikom premie w związku ze znacznym obciążeniem pracą i narażeniem siebie na zakażenie koronawirusem. Po kilku dniach sieć poinformowała o przyznaniu dodatkowej premii, choć oficjalnie nie ujawniła jej wysokości. Jak ustalił portal www.wiadomoscihandlowe.pl chodzi o kwotę 500 zł brutto.

Bonus w identycznej wysokości przyznało również Auchan. - Chciałbym gorąco i szczerze podziękować wszystkim naszym współpracownikom sklepów oraz e-commerce, którzy doskonale wypełnili swoją misję zapewnienia codziennie dostępności produktów spożywczych dla naszych klientów. Przeżywamy bezprecedensowy kryzys, a zaangażowanie naszych pracowników jest wyjątkowe - mówi Gérard Gallet, dyrektor generalny Auchan Retail Polska. 

Dodaj komentarz

7 komentarzy

 • Pracownik DC 30.03.2020

  Poczytajcie o Delikatesach Centrum. Zero dodatkowego wynagrodzenia i jeszcze pretensje mają, kiedy pracownik pyta się o jakieś zabezpieczenia, rękawiczki czy płyn do czyszczenia. By nie siać paniki.

 • nickk 23.03.2020

  tesco: zero premii

 • talia 23.03.2020

  A w Carrefour zero premii , ogromne tłumy i klienci , ze względu na tłok (może i z głupoty też), nie zachowują zalecanej odległości, narażając siebie i personel

 • MMM 22.03.2020

  1000 zł premii 750zł premii A w Stokrotce 100 zł za cały miesiąc. Widać że stokrotka bardzo ceni swoich pracowników.

 • Kuba 21.03.2020

  Dziś byłem w Kauflandzie. Zero osłon przy kasach, zero masek i zero mydła. Jedynie rękawiczki, które sobie można wiecie gdzie wsadzić....

 • Jerry 21.03.2020

  To naprawdę kolonialne zachowanie, na co im bedzie kasa jak odpukac nie wyjda z choroby.

 • Kobieta pracująca 20.03.2020

  A Piotr i paweł znów w tyle za konkurencją....

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.