10.09.2016/10:07

PRCH Retail Awards

13 października poznamy laureatów najbardziej prestiżowego konkursu dla branży centrów handlowych, PRCH Retail Awards. Rekordowe 80 zgłoszonych projektów walczy  w 15 kategoriach konkursowych.

Konkurs PRCH Retail Awards stworzony został przez Polską Radę Centrów Handlowych z myślą o sieciach handlowych, deweloperach, zarządcach, inwestorach i profesjonalistach zajmujących się retail marketingiem. Zwycięzców 7 edycji konkursu PRCH Retail Awards będzie można poznać podczas uroczystej gali, która odbędzie się 13 października. Wydarzenie to rokrocznie gromadzi grupę 400 najważniejszych przedstawicieli branży centrów i sieci handlowych w Polsce.

„Bardzo pozytywnym świadectwem dla rynku centrów i sieci handlowych jest fakt, że poddają się one ewaluacji ze strony ekspertów branży stając w szranki w konkursach takich jak PRCH Retail Awards. Pośród innych tego typu wydarzeń konkurs ten wyróżnia merytoryczna, wieloetapowa ocena i szereg wymagających kryteriów, które spełnić muszą zgłaszający się do konkursu aby ich projekt został oceniony i mógł stanąć do ostatecznej rywalizacji o miano najlepszego w danej kategorii” – mówi Radosław Knap, dyrektor generalny Polskiej Rady Centrów Handlowych.

Więcej: www.gala.prch.org.pl/

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.