18.03.2022/08:19

Premier Ukrainy chce, by Nestle wycofało się z Rosji. Interweniował u prezesa spółki. Koncern zostaje

Denys Szmyhal, premier Ukrainy rozmawiał z Markiem Schneiderem, CEO grupy Nestle w sprawie wycofania się koncernu z rynku rosyjskiego. Według polityka, podatki płacone do budżetu państwa terrorystycznego finansują mordowanie obywateli Ukrainy.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
  • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
  • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
  • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
  • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Razem 18.03.2022

    Wiele razy WH stawało na wysokości zadania i w imieniu branży otwieraliście drzwi do gabinetów prezesów największych firm (jak np. w przypadku webinarium z osobą zarządzającą tajlandzkim 7/11) czy rządu. Apeluję do Was jako reprezentant branży handlowej, abyście w Naszym imieniu wywarli nacisk na firmy z listy https://yale.app.box.com/s/11lqy1d3yn1kf9xa3r96k9sb6w5m4qea , w szczególności METRO i AFM , poprzez zadawanie niewygodnych pytań.
    Wszyscy możemy coś zrobić, żeby zatrzymać to barbarzyństwo !

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także