05.07.2020/10:18

Primark w Polsce: kiedy wielkie otwarcie pierwszego sklepu?

Ta wiadomość spodobała się miłośnikom zakupów - pierwszy w Polsce Primark miał zostać otwarty wiosną tego roku. Jednak epidemia spowodowała zamknięcie sklepów popularnej sieciówki, a jej ekspansja mocno się opóźni. Kiedy można się spodziewać otwarcia pierwszego sklepu Primark w Polsce?

Pierwszy sklep irlandzkiej sieci miał wystartować wiosną w Galerii Młociny w Warszawie. Zaczęły się nawet spekulacje dotyczące lokalizacji kolejnego, jednak plany pokrzyżowała epidemia koronawirusa, której nikt się nie spodziewał.

Jak wynika z komunikatu firmy, do września zaplanowano uruchomienie pięciu sklepów: dwóch w Paryżu, po jednym w stanie New Jersey i na Florydzie oraz pierwszego sklepu w Polsce. To jedyne informacje dostępne na ten temat. Nie wiadomo, czy uda się do września wystartować z nowymi sklepami, bo nikt nie jest w stanie przewidzieć, jak potoczy się dalsza walka z koronawirusem.

Wiadomo za to, że Primark zatrudni w Polsce 250 osób i już teraz można się starać o pracę w sieciówce.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • mój nick 06.07.2020

    czytam o tym otwarciu już chyba od roku, bardzo (t)opornie to idzie

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.