16.01.2020/13:26

Producent kosmetyków zapachowych Uroda Polska ma kontrakt na dystrybucję w Malezji

Jeden z największych polskich producentów kosmetyków zapachowych – Uroda Polska – podpisał kontrakt na dystrybucję w Malezji. Współpraca z tamtejszą siecią drogeryjną jest owocem misji biznesowej, którą zorganizowała Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH). Zapachy polskiego producenta będą dostępne w 50 punktach stacjonarnych sieci Shins oraz w e-sklepie.

– Polska jest 6. największym producentem kosmetyków w Europie. To, co nas wyróżnia to jakość, wieloletnia tradycja, inwestycje w badania i rozwój, które w połączeniu z konkurencyjną ofertą cenową oraz elastycznością i profesjonalizmem w biznesie, stanowią ogromną zachętę do nawiązania relacji z polskimi przedsiębiorcami. Rodzima branża rozwija się bardzo dynamicznie, zaś polskie firmy coraz śmielej i prężniej wkraczają na rynki zagraniczne, w tym do odległej Azji. Od kilku lat budują tam swoją obecność poprzez udział w kluczowych wydarzeniach branżowych. Zależy nam na kontynuowaniu promocji naszego kraju jako czołowego europejskiego producenta kosmetyków – wskazuje ekspertka Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu ds. branży kosmetycznej Maja Justyna.

Latem tego roku PAIH zorganizowała misję biznesową do Malezji, Mjanmy i Singapuru dla polskiego sektora kosmetycznego. Jednym z jej uczestników była spółka Uroda Polska, a kluczowym elementem – obecność na targach branżowych Cosmobeaute Malaysia 2019.

– Możliwość uczestnictwa w targach Cosmobeaute Malaysia 2019 to była doskonała okazja do zaprezentowania oferty perfumeryjnej firmy Uroda Polska malezyjskim klientom. Nasze produkty bardzo dobrze wpisują się w oczekiwania azjatyckiego klienta, czego efektem jest nawiązanie współpracy z malezyjską siecią drogeryjną Shins. Na jej półkach już od tego roku pojawią się m.in. wody perfumowane dla kobiet i mężczyzn marki BI-ES  –  Łukasz Pietrzak, Export Manager, Uroda Polska.

Malezja będzie 45. krajem na świecie i 6. na Dalekim Wschodzie, w którym Uroda Polska prowadzi dystrybucję. Nowy partner spółki – Shins to jedna z największych sieci handlowych w Malezji z 50 sklepami w całym kraju i platformą zakupową o zasięgu międzynarodowym.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.