19.02.2021/14:32

Adam Jamróz nowym prezesem w Wytwórczej Spółdzielni Pracy Społem w Kielcach

Z końcem grudnia 2020 r. na emeryturę przeszła Anna Tomaszewska pełniąca od 2017 r. funkcję prezesa zarządu Wytwórczej Spółdzielni Pracy Społem. W związku z tym 12 stycznia br. rada nadzorcza spółdzielni wybrała na stanowisko prezesa Adama Jamroza.

Jak podkreślają przedstawiciele Wytwórczej Spółdzielni Pracy Społem w Kielcach za wyborem Adama Jamroza na prezesa spółdzielni przemawiał fakt, iż ma on doświadczenie w wielu obszarach, kluczowych z punktu widzenia funkcjonowania nowoczesnego przedsiębiorstwa – od produkcji, poprzez marketing, na dziale informatycznym kończąc. 

- Byłem bliskim współpracownikiem prezes Anny Tomaszewskiej. Brałem udział w opracowywaniu i wdrażaniu długofalowej strategii rozwoju firmy dlatego też mam zamiar kontynuować realizację zawartych tam założeń. Najważniejszym celem dla mnie jest rozwój parku maszynowego, poprawa efektywności energetycznej przedsiębiorstwa i kontynuacja aktywnych działań w obszarze marketingu. Zależy mi przede wszystkim na zrównoważonym rozwoju firmy, tak aby planowane inwestycje nie wpłynęły na bezpieczeństwo ekonomiczne przedsiębiorstwa. Produkty spółdzielni zawsze słynęły z wysokiej jakości i unikatowych cech smakowych. Dołożę wszelkich starań aby nie tylko utrzymać taki stan rzeczy ale jeszcze wzmocnić ten pozytywny wizerunek  – mówi Adam Jamroz.

Nowo powołany prezes zarządu Wytwórczej Spółdzielni Pracy Społem jest związany z firmą od września 1990 roku. W początkowym okresie pracował on m.in. w działach odpowiedzialnych z produkcję jak również dz. marketingu, gdzie zdobywał cenne doświadczenia zawodowe. Był także szefem działu IT spółdzielni.

Wytwórcza Spółdzielnia Pracy Społem w Kielcach, to uznany producent musztardy, sosów, ketchupów oraz słynnego Majonezu Kieleckiego.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także