23.03.2020/12:58

Producent papieru toaletowego był przygotowany na panikę. Sprzedaż wzrosła o 60 proc.

Pomimo o 60 proc. większych zamówień producent papieru toaletowego zapewnia, że produktu w sklepach nie zabraknie.  Artur Pielak, prezes Velvet Care powiedział w rozmowie z "Pulsem Biznesu”, że jego firma już od stycznia przygotowywała się na rynkową panikę.

W marcu zamówienia na produkty Velvet Care były o 60 proc. wyższe niż w poprzednich miesiącach. Jak tłumaczy prezes Velvet Care, w firmie już na początku roku pojawiły się informacje o koronawirusie i zwiększony popyt nie był zaskoczeniem. Firma gromadziła zarówno zapasy surowców, jak i gotowego produktu.   

Szef Velvet Care zaznacza, że ]fabryka Velvet Care w Kluczach pracuje obecnie na pełnych obrotach, tj. przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. W ostatnich tygodniach firma obserwuje wzmożone zainteresowanie zakupem artykułów higienicznych ze strony jej kontrahentów.

- Jesteśmy przygotowani do zaspokojenia zwiększonego popytu. Z naszego magazynu codziennie wyjeżdżają ciężarówki całkowicie wypełnione produktami – zapewnia Artur Pielak. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.