26.08.2016/09:15

Firma U Jędrusia partnerem Borussii Dortmund

Firma U Jędrusia, specjalizująca się w produkcji dań gotowych, podpisała umowę z czołowym niemieckim klubem piłkarskim, Borussią Dortmund. W ramach zawartego kontraktu U Jędrusia przez najbliższy sezon piłkarski będzie oficjalnym partnerem piłkarskim zespołu. Dzięki temu liczy na wypromowanie swoich produktów sprzedawanych na niemieckim rynku: marki Krupinski – Polnische Spezialitäten.

Przez cały okres obowiązywania umowy firma U Jędrusia będzie mogła posługiwać się tytułem „Partner Produktowy Borussi Dortmund” oraz oficjalnym logo partnera produktowego klubu w reklamach i działaniach public relations. Na mocy podpisanego kontraktu, firma U Jędrusia zyskała także prawo do prezentacji logo Krupinski – Polnische Spezialitäten na telebimach, w magazynie dla kibiców dostępnym podczas wszystkich meczów Bundesligi, na oficjalnej stronie Borussi Dortmund oraz na tablicach partnerów produktowych znajdujących się w hali stadionu i w strefie VIP.

Podczas meczów Borussi Dormund w Bundeslidze, w stadionowej telewizji będzie prezentowana reklama produktów marki Krupinski – Polnische Spezialitäten. Kontrakt umożliwia również komunikację z niemieckimi fanami Borussi Dortmund za pośrednictwem social mediów. Planowane są także loterie oraz emisja odcinka specjalnego o produktach firmy U Jędrusia w popularnym programie kulinarnym „Nobby kocht”. Ponadto kontrakt upoważnia do sprzedaży w hali stadionu Borussi Dortmund wybranych produktów marki Krupinski – Polnische Spezialitäten, dzięki czemu każdy kibic będzie mógł poznać i pokochać polskie rarytasy.

Wyroby pod marką Krupinski – Polnische Spezialitäten są już dostępne w niemieckich sieciach handlowych, takich jak Rewe, Kaufland, Edeka oraz Buenting. Firma U Jędrusia wchodząc w partnerstwo z Borussią Dortmund liczy na dalszy rozwój sprzedaży na rynku naszych zachodnich sąsiadów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.