31.05.2017/16:45

Prof. Grzegorz Kołodko: Gospodarka ma się dobrze, z euro byłoby jeszcze lepiej

Perspektywy rozwoju polskiej gospodarki w najbliższych latach są pozytywne. Jest na tyle silna strukturalnie i instytucjonalnie, że polityce trudno ją popsuć. Wejście do strefy euro mocno zdynamizuje polską przedsiębiorczość. Poważnym wyzwaniem jest demografia i rynek pracy – to najważniejsze tezy wystąpienia prof. Grzegorza Kołodki podczas 10. Kongresu Rynku FMCG.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • tereska 14.11.2019

  "Ewolucja to warunek zaledwie konieczny, by zarabiać w pozycji
  wyprostowanej." - Wojciech Pyszczek

 • Marek 02.06.2017

  Temu Panu już podziękujemy.

 • Tomasz Zaremba 01.06.2017

  Bzdura bzdura bzdura jeśli chodzi o Euro. Bylem 4 dni na południu Włoch w podróży służbowej i włosi mówią odkąd wprowadzili Euro to zubozeli i wiele firm splajtowalo. Mówią broncie się przed Euro Polacy. Euro dobre chyba dla Niemiec

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.