14.05.2022/13:16

Przeciętny sklep ABC w marcową niedzielę miał 3,6 tys. złotych obrotu. Duże wzrosty po zmianie prawa, ale jest jeden haczyk

Sieć ABC przygotowała analizę obrotów i odwiedzin swoich sklepów w niedziele. Wynika z nich, że po zmianie prawa i braku możliwości obchodzenia przepisów przez duże sieci, przychody mniejszych detalistów znacząco się zwiększyły.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Były 15.05.2022

    Ustawa zabija rozwoj Polskiego handlu, wzmacniając dyskonty ( duże budżety marketingowe, mogące przekierować ruch na sobotę) oraz zieloną pseudo franczyzę , bo jak można zmienić franczyzodawcę z Żabki ? Zmieniając perspektywicznych właścicieli kilku sklepów w ciułaczy stojących za kasą, żeby dogonić rynek. Dziękujemy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także