19.03.2020/16:25

Przedsiębiorcy w Warszawie nie muszą płacić czynszu. Jak stolica pomaga mieszkańcom

Sprzedawcy mają od kilku dni trudną sytuację. Centra handlowe, właściciele sklepów stają przed obliczem ogromnych strat.

Jeśli franczyzobiorcy i inni przedsiębiorcy zbankrutują, bo nie będą w stanie działać, upadnie też cały sektor właścicieli nieruchomości. Centrów handlowych, galerii, sklepów. Nawet parkingów przed sklepami.

Trudna sytuacja nie dotyczy tylko centrów handlowych, ale wszystkich przedstawicieli branż, która nie jest się w stanie przenieść do sieci. Cierpią przedstawiciele kultury, restauracje, kina, kluby i lokale, księgarnie, biblioteki, butiki. Ludzie zamknęli się w domach natomiast niefrasobliwie przychodzą do małych, osiedlowych sklepów, aptek, drogerii.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Damian 21.03.2020

    @ do jeszcze rydwany
    To co piszesz to wygląda na kłamstwa i pomówienia. Warszawa konkretnie pomaga firmom to jest to negowane przez pisowskich hejterów. A fakty są takie, że to pis masowo robi nadużycia - co z aferą PCK we Wrocławiu, co z aferą agenta Tomka z fundacją, co ze Skokami, co z GetbaCKIEM I MASĄ INNYCH PRZEKRĘTÓW.

  • jeszcze rydwany 20.03.2020

    Co to znaczy nie będą płacić czynszu? Tłumacze: Platformiarze swoim znajomkom z Warszawy i Gdańska zniosą czynsz w miejskich lokalach. Ile tego jest? Reszta przedsiębiorców -najemcow, normalnie musi płacić. Tak to wygląda sprawiedliwość gospodarcza i społeczna według PO

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.