30.12.2018/12:12

Przenosiny Biedronki we Włocławku

Większy, nowocześniejszy, bardziej komfortowy i z poszerzonym asortymentem – sklep Biedronka we Włocławku przeniósł się z ul. Żytniej na ul. Polną i wystartował 29 grudnia br.

Placówka przy ul. Polnej ma 700 mkw. powierzchni sprzedaży i parking na 40 miejsc. Została zaprojektowana według layoutu 2.0: w sklepie wydzielone zostały odrębne strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami, oznaczone są także moduły z artykułami promocyjnymi. W wyposażeniu zastosowano nowe technologie, jak przyjazne środowisku oświetlenie LED oraz urządzenia chłodnicze wykorzystujące gaz naturalny CO2 („clean technology”), a w przypadku chłodziarek i zamrażarek – gaz propan.

Sklep przy ul. Polnej oferować będzie poszerzony asortyment, a od dnia otwarcia do 5 stycznia 2019 r. lub do wyczerpania zapasów obowiązywać będzie promocja na wybrane artykuły.

Sklep przy ul. Polnej będzie czynny od poniedziałku do soboty od godz. 6:30 do 21:30, natomiast w niedziele handlowe od 8:00 do 21:00.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.