04.12.2020/10:36

Przybywa franczyzowych supermarketów Carrefour

W nowym centrum handlowym Dekada Nysa otwarty został kolejny franczyzowy supermarket sieci Carrefour. Obecnie na rynku działa już 21 takich placówek, a Carrefour zapowiada dalsze inwestycje w  ten format. 

– Polscy przedsiębiorcy coraz chętniej angażują się w działalność franczyzową w formacie supermarketu. W 2020 r. uruchomiliśmy 6 nowych sklepów o powierzchni ponad 500 mkw. i będziemy dynamicznie rozwijać ten format w 2021 r. Zainteresowanym partnerom, poza wsparciem w otwarciu nowego sklepu oferujemy też możliwość przejęcia supermarketu działającego już w sieci własnej Carrefour – mówi Wojciech Sypień, dyrektor odpowiedzialny za rozwój supermarketów franczyzowych w Carrefour Polska. 

W sieci franczyzowej Carrefour Polska działa obecnie 21 supermarketów. 14 z nich usytuowanych jest w wolnostojących pawilonach handlowych, 6 działa w centrach handlowych i retail parkach a jeden – na stacji paliw. 

Supermarket uruchomiony w Nysie ma 700 mkw. powierzchni i oferuje ponad 12 tysięcy produktów. To jedyny market w mieście, który wyróżnia tak szeroki wybór artykułow premium, BIO, lokalnych oraz alkoholi.


 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także