06.08.2018/12:00

Przysnacki – mariaż chipsów z modą

Nowoczesna, atrakcyjna wizualnie i zabawna w treści, przyciągająca uwagę oraz wykonana w Polsce z najlepszej jakości bawełny i lnu – taka jest nowa, limitowana kolekcja ubrań, stworzona w efekcie współpracy marki chipsów i chrupek Przysnacki i polskiej firmy odzieżowej Chrum.com. Dzięki niej „zwykli” hipsterzy mogą zostać „chipsterami”. To pierwszy przypadek, kiedy marka chipsów kreuje kolekcję ubrań.

Przysnacki to marka należąca do Intersnack Poland. Produkty nią sygnowane zajmują drugą pozycję w Polsce na rynku chrupek i prażynek. Wyróżnikiem marki, istniejącej od 2011 roku, jest odwołanie się do tradycji, swojskości oraz sielskości, co znajduje wyraz w layoucie opakowań produktów oraz logo firmy – stylizowanym na ludowo piórku.

Głównym odbiorcą Przysnacków są młodzi ludzie (20 – 35 lat) mieszkający w miastach – studenci i młodzi dorośli. To także tzw. hipsterzy – cechujący się dużym, często absurdalnym poczuciem humoru i dystansem do rzeczywistości, wykształceni ludzie, którzy szukają sposobów na wyróżnienie się spośród innych. A czym łatwiej zapewnić sobie rozpoznawalność, jak nie ubiorem?

Dlatego Przysnacki zdecydowały się nawiązać współpracę z Chrum.com, kultową marką ubrań. Firma ta powstała w 2002 roku, a swoją pozycję zbudowała na oferowaniu klientom wysokiej jakości ubrań w atrakcyjnych cenach. Wyjątkowość produktów zapewnia grafika, wykorzystywana jako motyw zdobniczy. Bazuje ona bądź na grze słów, bądź na wyrazistych hasłach, dowcipnie komentujących rzeczywistość.

Dzięki tej kooperacji na rynku pojawiła się właśnie limitowana, „chipsterska” edycja ubrań. W jej skład wchodzą: T-shirty, tanktopy i bluzy oraz wakacyjne akcesoria np. workoplecaki i czapki. Motywami przewodnimi kolekcji są pochodzące z logotypu chrupek piórko, chips oraz hasło „chipster”.

Pole do samodzielnego kreowania swojego wizerunku odbiorcy maja duże. Kolekcję bowiem uzupełniają kolorowe, doczepiane na rzep przypinki nawiązujące do „chipsowania”, dzięki którym każdy może stworzyć swoją unikalną bluzę czy koszulkę. Wszystkie elementy kolekcji „Chipster”  zostały uszyte w Polsce z wysokiej jakości bawełny i lnu.

Zainteresowani zakupem kolekcji Przysnacki x Chrum.com mogą ją nabyć w sklepie internetowym www.chrum.com oraz w sklepach stacjonarnych, a także w mobilnym Chrum Trucku, który odwiedza największe eventy w Polsce.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.