30.09.2016/09:44

PSH Nasz Sklep oficjalnym sponsorem Asseco Resovii Rzeszów

Polska Sieć Handlowa Nasz Sklep, której operatorem jest Grupa Kapitałowa Specjał dołączyła do grona sponsorów siedmiokrotnego zdobywcy tytułu Mistrza Polski - klubu Asseco Resovvi.

- Jesteśmy dumni, że w sezonie 2016/2017 rozpoczęliśmy współpracę z drużyną Asseco Resovia – mówi Krzysztof Tokarz, Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej Specjał.

- Nasz Sklep stanowi część Grupy Kapitałowej Specjał – firmy z 25-letnim doświadczeniem, zbudowanej na solidnych fundamentach, której pozycja systematyczniej rośnie. Dlatego niejako utożsamiamy się z drużyną, która zdobyte tytuły zawdzięcza ciężkiej pracy i determinacji. A ponieważ jesteśmy w 100 procentach polską firmą wspieranie rzeszowskiego klubu jest dla nas szczególnym przejawem lokalnego patriotyzmu – tłumaczy Krzysztof Tokarz.

I dodaje: - Nasz Sklep podobnie jak rzeszowska drużyna stawia sobie ambitne cele. Zespół oraz jego nowy sponsor mają przynajmniej kilka wspólnych mianowników. To dynamika, rozwój oraz koncentracja na inwestowaniu w siebie oraz nastawienie na sukces. Nasze sieci franczyzowe w 2017 r. chcą mieć 10 000 sklepów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.