30.06.2021/09:48

Usługi dla handlu! Nowy dodatek w sierpniowym wydaniu „Wiadomości Handlowych”

To już kolejny dodatek tematyczny w ramach Akademii WH. Tym razem zaprezentujemy produkty i usługi dla branży handlowej. Dodatek „Usługi dla handlu” to szereg praktycznych porad, informacji, nowinek technologicznych, trendów z dziedziny wyposażenia, funkcjonowania i zarządzania sklepem w każdym formacie. To publikacja, której nie można przegapić!
 

Sklepy spożywcze udowodniły, że są solidnym biznesem, który wciąż dobrze się rozwija, a pandemia ma na niego ograniczony wpływ. Na rynku pojawiają się nowi gracze, sieci handlowe otwierają kolejne placówki. Sklepy stają się coraz bardziej nowoczesne i otwarte na wprowadzanie nowych udogodnień i rozwiązań dla klientów, czy narzędzi poprawiających wyniki sprzedaży.

Chcesz zaprezentować swoją ofertę i dotrzeć do osób, które decydują o funkcjonowaniu sklepów? A może świadczysz różnego rodzaju usługi – od logistycznych, aż po bankowe? Zaprezentuj się w naszym nowym dodatku „Usługi dla handlu”, który ukaże się już 6 sierpnia wraz z kolejnym wydaniem „Wiadomości Handlowych” w nakładzie 70 000 egzemplarzy. 

Dodatek będzie dostępny bezterminowo w wersji on-line. Gwarantujemy dotarcie do osób decyzyjnych: właścicieli, prezesów, menedżerów z branży FMCG. Naszymi odbiorcami są: sieci handlowe i sklepy spożywcze (tradycyjne i franczyzowe), sieci stacji paliw, producenci i hurtownie FMCG, dostawcy usług, wyposażenia i nowych technologii.

Tematyka dodatku:

Bezpieczeństwo personelu i kupujących 
- COVID-19 – dodatkowe wyposażenie sklepów
- czystość
- systemy klimatyzacji i wentylacji
- systemy antykradzieżowe
Wyposażenie sali sprzedaży
- systemy mebli sklepowych
- urządzenia chłodnicze
- oświetlenie
- wózki i koszyki zakupowe
- wagi
- wyposażenie stoiska mięsnego
- strefa kas
- materiały POS i POSM
Dostawcy usług
- outsourcing pracowników
- produkty bankowe
- ubezpieczeniowe
- ochrona obiektów
- oferta flotowa i leasingowa
- logistyka
Nowe technologie 
- systemy informatyczne
- kasy samoobsługowe
- aplikacje zakupowe
- nowoczesne technologie w e-commerce

Serdecznie zapraszam do kontaktu. Oferujemy rozwiązania kompleksowe: prasa, portal, konferencje, webinaria, telewizja.

Więcej informacji: Karolina Ziętek, Manager Sprzedaży B2B, tel. 731 301 646, karolina.zietek@wg.media

Lub wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą!

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.