17.11.2020/12:46

Purella Superfoods i Too Good To Go łączą siły

Od listopada 2020 roku firma Purella stała się częścią wielkiej, proekologicznej inicjatywy i we współpracy z Too Good To Go podjęła walkę z marnowaniem żywności.

Purella – dbaj o dietę, dbaj o planetę

W Purella wiemy, jak ważną rolę w codziennym funkcjonowaniu odgrywa odpowiednio dopasowana, zdrowa dieta. Od 2016 roku dbamy o sukcesywne wdrażanie najwyższych standardów jakości na każdym etapie tworzenia produktu. Nasze superfoods powstają z surowców pochodzących z upraw, gdzie zrównoważony rozwój jest priorytetem. Produkty są często badane, wolne od zawartości metali ciężkich czy pestycydów. Nie zawierają dodatków w postaci wzmacniaczy, konserwantów. Purella jest znana z tego, że wspiera pozytywne inicjatywy, dbając o najwyższe standardy żywienia i ekologię. Społeczna odpowiedzialność biznesu jest dla nas bardzo ważna od samego początku.

Marka Purella łączy się z aplikacją Too Good To Go, aby minimalizować skalę marnowania żywności. Nawiązanie współpracy z twórcami aplikacji Too Good To Go, jest dla nas kolejnym krokiem w trosce o zdrowie naszych klientów, a jednocześnie o naszą planetę. Aplikacja ma już ponad 300 tysięcy użytkowników w Polsce, dzięki czemu uratowano ponad 270 tysięcy posiłków.

Od dziś żadna dawka odporności, energii ani koncentracji nie zostanie zmarnowana! Purella staje się częścią machiny, która ruszyła aby zatrzymać marnowanie produktów żywnościowych.

Too Good To Go – aplikacja z misją

Motto twórców aplikacji Too Good To Go: „Inspirujemy społeczeństwo i dajemy narzędzia do walki z marnowaniem jedzenia” to zdanie, dzięki któremu właściciele sklepów, restauracji, hoteli oraz osoby, kupujące żywność mogą spotkać się w jednym miejscu. Żywność, której termin przydatności mija, produkty, które w przedsiębiorstwach nie mogą zostać użyte, znajdą odbiorców dzięki aplikacji Too Good To Go. Produkty marki Purella stają się częścią tego planu.

Jak to działa? Po prostu rejestrujesz się, zamieszczasz spis dostępnych produktów, informujesz klientów o ich składzie, pakujesz, przechowujesz i prowadzisz dystrybucję. Tak, wszystkie czynności i zadania, które wykonujesz na co dzień jednak z korzyścią i z dbałością o środowisko. Nie marnujesz, nie wyrzucasz – ograniczasz straty i tworzysz pozytywny obraz firmy. Na bieżąco aktualizujesz stan swojego asortymentu, informujesz klientów o miejscu i ramach czasowych odbioru produktów. Aplikacja ma za zadanie połączyć Twoją ofertę produktów z klientem, który wyraża chęć zakupu oraz obsłużyć czynności płatnicze.

Wynikające z pandemii ograniczenie działalności hoteli i restauracji ma ogromny wpływ na powstanie nadwyżek żywności u producentów. Cieszymy się, że w tej trudnej sytuacji możemy pomóc nie tylko restauratorom, ale również dostawcom. Z radością witamy każdego nowego producenta, który dołącza do Too Good To Go. Wierzymy, że działając wspólnie uda nam się przetrwać ten trudny czas. - mówi Anna Kurnatowska, Country Manager Too Good To Go. 

Więcej na temat marki Purella na stronie www.purella.pl oraz w Social Mediach:

https://www.facebook.com/purellasuperfood/

https://www.instagram.com/purella_superfoods/

              

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także