20.07.2021/10:21

Pyszna radość z wafelkami marki Góralki

Ponad 470 lat temu, 7 lipca trafiła do Europy czekolada. Z tej okazji każdego roku, w ten właśnie dzień obchodzony jest Światowy Dzień Czekolady. Dla wielu z nas smak czekolady, to smak dzieciństwa i miłych chwil. Jak wiadomo czekolada daje radość. A wafelki Góralki, Pyszną radość! 

Marka Góralki przygotowała w tym roku coś specjalnego dla smakoszy czekolady. Góralki Oryginał HOT CHOCOLATE to ciemne wafelki przekładane pysznym kakaowo - czekoladowym kremem w obwodowej polewie kakaowej. Góralki HOT CHOCOLATE to jeszcze więcej czekoladowego smaku – to cztery warstwy chrupiących wafelków i więcej pysznego kremowego nadzienia. Wyjątkowy wafelek o smaku gorącej czekolady jest idealny o każdej porze, w każdej sytuacji, gdziekolwiek i z kimkolwiek jesteś, kiedy pracujesz i kiedy oddajesz się swoim zajawkom, kiedy jesteś wśród przyjaciół i kiedy jesteś sam na sam ze swoimi myślami.

Góralki Oryginał HOT CHOCOLATE to edycja limitowana, dlatego ich opakowanie będzie wyróżniać się na półce. Głębokie brązy mają podkreślić mocny czekoladowy smak produktu. Czerwień i elementy rysowane nawiązują do motywu przewodniego marki, a złote elementy graficzne nadają produktowi luksusowego charakteru.  

Najbliższa kampania marketingowa marki Góralki, która rozpocznie się wraz z początkiem nowego roku szkolnego będzie w dużym stopniu poświęcona wafelkom Góralki Hot Chocolate. Będzie ona stanowiła kontynuację dotychczasowej komunikacji, rozpoczętej wraz z początkiem bieżącego roku, tj. skoncentrowanej wokół pasji, hobby i zajawek, w których towarzyszą nam Góralki. Kampania będzie prowadzona szeroko wieloma kanałami. Poza reklamą telewizyjną, Góralki będą obecne na nośnikach outdorowych i w prasie. Zintesyfikowane działania będą prowadzone także w social mediach i w internecie. Planowane są również aktywności trade marketingowe.   

Jak powiedziała Sandra Boynton, „Badania wskazują, że na dziesięciu ludzi czternastu lubi czekoladę”. Wierzymy, że nasza limitowana nowość przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom słodyczy. 

Góralki PYSZNA RADOŚĆ!

www.wafelkigoralki.pl 
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także