25.09.2021/10:03

Rafał Brzoska, prezes InPostu: Same Day Delivery to nowa jakość, która staje się faktem

Nowa usługa InPostu - Same Day Delivery, czyli dostawa przesyłki do paczkomatu jeszcze tego samego dnia - do konca roku będzie dostępna na 20 największych lokalnych rynkach w Polsce. Testy rozwiązania już wystartowały i odbywają się w dwóch miastach: Warszawie i Łodzi.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Nickt 30.09.2021

    Zrób człowieku najpierw tak, żeby w całym kraju było next day delivery i żeby skończyły się problemy z przepełnionymi maszynami. W efekcie ta wasza super dostawa trwała w moim przypadku 5-6 dni roboczych! Bo co mi z tego, że dostarczycie do zastępczej maszyny na drugi dzień? Ja nie będę po 10kg paczkę jeździć parę km komunikacją, a tym bardziej nosić tego. Tak więc paczka jedzie do zastępczego bo w moim brak miejsca, tam leży aż 2 dni (bez możliwości skrócenia tego terminu) i w tym momencie licznik czasu dostawy stop. Czyli tak sobie to wykombinowali, żeby nie było odszkodowań za przekroczony czas dostawy. Po 2 dniach paczka ponownie jedzie do mojej maszyny i... ponownie brak miejsca. Kurier wysyła smsa o godz. 20.00, że przez 20 min. czeka przy paczkomacie! He, he, he... oczywiście nie doczekał się, paczka z powrotem do zastępczego... kolejne 2 dni czekania... w środku słodycze, na dworze 30 stopni... może panu wysłać te przegrzane słodycze, panie Brzoska? Na mój koszt! Smacznego! I co z ubezpieczeniem przesyłek poza tym? A co z zaginięciami paczek? Już nigdy więcej nie skorzystam z waszych super paczkomatów i takich ludzi będzie przybywać bo szybciej i pewniej odbiorę w spożywczaku pod nosem od 6 do 23, a paczki dochodzą w 24h bez żadnych kombinacji.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także