21.08.2018/15:23

Real dobrze sobie radzi na rynku e-commerce

Niemiecki Real zwiększył sprzedaż internetową. W tym roku finansowym, który trwa do końca września sprzedaż detalisty w obszarze e-commerce wzrosła o około 34 proc.

Jak informuje serwis Neuhandeln, za pośrednictwem platformy Real.de swoje oferty wystawia około 4 tys. aktywnych sprzedawców. Liczba klientów tej platformy również rośnie.

„W bieżącym roku finansowym jesteśmy znacznie powyżej naszych oczekiwanych wartości sprzedażowych. Jesteśmy najszybciej rozwijającą się platformą online w Niemczech. Jesteśmy też przekonani, że możemy utrzymać tę dynamikę” – powiedział Gerald Schönbucher, dyrektor zarządzający Real.de.

Przypomnijmy, że w 2017 roku internetowy sklep Real został połączony z portalem Hitmeister.de. Od tego czasu Real działa na otwartym rynku online, gdzie detaliści lepiej są widoczni dla klientów.

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.