25.10.2020/11:54

Rebranding Piotra i Pawła zakończy się w przyszłym kwartale. Potem Spar odnowi starsze sklepy

- Wszystko idzie zgodnie z planem, jeśli chodzi o rebranding obiektów, które kiedyś funkcjonowały jako Piotr i Paweł - zadeklarował podczas Retail & FMCG Congress 2020 Tomasz Syller, członek zarządu spółki Wasz Sklep Spar, czyli operatora sieci Spar i zarazem inwestora Piotra i Pawła.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

 • Dostawca 29.10.2020

  Fajnie tylko dlaczego ponownie PiP nie płaci za towar. Wspomniany Pan z RPA na otwarciu pierwszego sklepu WSS w Blue City w Warszawie z pięknej mównicy w otoczeniu swoich managerów wypowiedział zdanie "My płacimy" a fakty sa takie, że nie płacą ....
  Nowy szyld a te same osoby w Centrali jaki będzie tego koniec ...

 • Zastanawiamsie 25.10.2020

  Fajnie, a kiedy pracownicy sklepów PiP i tych już rebrandowanych dostaną obiecaną dodatkową pensję, która była zapowiedziana przez Wosia na piśmie, potem pan z RPA podtrzymał wszystkie zobowiązania na piśmie wobec pracowników. Pisma w wielu sklepach wiszą, żeby pracownicy pamiętali. Najpierw była mowa, że po znalezieniu inwestora... Znalazł się, później była mowa, że po zakończeniu układu. Układ podpisany...A tu szaro, cicho i ponuro. Pracownicy czekają, tylko z kim teraz tam rozmawiać? Nagle woda w ustach.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także