25.10.2020/11:54

Rebranding Piotra i Pawła zakończy się w przyszłym kwartale. Potem Spar odnowi starsze sklepy

- Wszystko idzie zgodnie z planem, jeśli chodzi o rebranding obiektów, które kiedyś funkcjonowały jako Piotr i Paweł - zadeklarował podczas Retail & FMCG Congress 2020 Tomasz Syller, członek zarządu spółki Wasz Sklep Spar, czyli operatora sieci Spar i zarazem inwestora Piotra i Pawła.

Jak oświadczył Syller, dotychczas szyld na Spar zmieniło 60 proc. lokalizacji, w których dawniej działały supermarkety Piotr i Paweł. - Wszystko na to wskazuje, że zgodnie z planem całość procesu rebrandingu zakończy się przed końcem pierwszego kwartału 2021 r. - podkreślił przedstawiciel sieci.

- Oczywiście nie jest to koniec zmian związanych z wizualizacją i ujednolicaniem standardów wizualizacyjnych sieci, ponieważ obiekty, które dłużej funkcjonują pod logotypem Spar posiadają chociażby nieaktualne logotypy - zapowiedział Tomasz Syller. Zaznaczył przy tym, że pożegnanie się z szyldem Piotr i Paweł wcale nie będzie zakończeniem procesu remodelingu sklepów tworzących sieć Spar.

- Zakończenie etapu rebrandingu obiektów po Piotrze i Pawle to tak naprawdę będzie start kolejnego etapu ujednolicania standardów w sieci i doprowadzenia do podwyższenia go, żeby konsument czuł zdecydowaną różnicę w komforcie i standardzie zakupów realizowanych w sklepach pod marką Spar - powiedział Tomasz Syller podczas Retail & FMCG Congress 2020.

Wasz Sklep Spar, operator sieci Spar oraz Piotr i Paweł, zarządza około 230 sklepami.

Przypomnijmy, że pod koniec września poznański sąd zatwierdził układy trzech spółek tworzących sieć Piotr i Paweł z ich wierzycielami. Wcześniej, w marcu, doszło do zawarcia tychże trzech układów, za którymi zagłosowało łącznie 849 wierzycieli (74 proc. wierzycieli głosujących), reprezentujących ponad 391 mln zł wierzytelności (czyli 85 proc. ogólnej wartości wierzytelności głosujących).

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Dostawca 29.10.2020

    Fajnie tylko dlaczego ponownie PiP nie płaci za towar. Wspomniany Pan z RPA na otwarciu pierwszego sklepu WSS w Blue City w Warszawie z pięknej mównicy w otoczeniu swoich managerów wypowiedział zdanie "My płacimy" a fakty sa takie, że nie płacą ....
    Nowy szyld a te same osoby w Centrali jaki będzie tego koniec ...

  • Zastanawiamsie 25.10.2020

    Fajnie, a kiedy pracownicy sklepów PiP i tych już rebrandowanych dostaną obiecaną dodatkową pensję, która była zapowiedziana przez Wosia na piśmie, potem pan z RPA podtrzymał wszystkie zobowiązania na piśmie wobec pracowników. Pisma w wielu sklepach wiszą, żeby pracownicy pamiętali. Najpierw była mowa, że po znalezieniu inwestora... Znalazł się, później była mowa, że po zakończeniu układu. Układ podpisany...A tu szaro, cicho i ponuro. Pracownicy czekają, tylko z kim teraz tam rozmawiać? Nagle woda w ustach.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także