14.08.2019/09:15

Remont strefy gastronomicznej w szczecińskim Galaxy

EPP rozpoczyna remont strefy gastronomicznej w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Galaxy w Szczecinie. Nowa przestrzeń będzie zaaranżowana w stylu portowo-marynistycznym. Strefa Foodport o powierzchni 750 mkw. pomieści 600 miejsc siedzących. Do grona najemców CHR Galaxy dołączą cztery nowe marki.

Prace remontowe potrwają od końca sierpnia do grudnia 2019 r. – Wszystkie nasze restauracje przez ten czas będą otwarte w standardowych godzinach. Remont będziemy prowadzić głównie nocą, dzięki czemu nasi klienci będą mogli swobodnie korzystać z obecnej oferty gastronomicznej – informuje Monika Gogacz, dyrektor CHR Galaxy. 

W projekcie wykorzystane zostaną naturalne materiały w połączeniu ze stalą, które doskonale wpiszą się w architekturę i stworzą portowy klimat obiektu. Wymianie ulegną okładziny podłogowe, sufity oraz oświetlenie. Całość projektu architektonicznego czerpie inspiracje z miasta, jego portowego charakteru i dawnych symboli. 
Autorem koncepcji jest architekt Piotr Kalinowski z pracowni MIXD-Interior Experience Design z Wrocławia. Głównym wykonawcą robót jest firma Baumont Invest. Inwestorem przedsięwzięcia jest EPP Property Management. Wartość całej inwestycji to ok. 5,5 mln zł.

EPP jest właścicielem centrów handlowych. Spółka działa według formuły Real Estate Investment Trust (REIT), a jej portfel obejmuje 24 obiekty handlowe, sześć lokalizacji biurowych oraz jeden projekt wielofunkcyjny w realizacji o łącznej powierzchni GLA wynoszącej ponad milion mkw.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.