06.02.2019/13:12

René Maillard, dyrektor Belgian Meat Office prelegentem IV Kongresu Mięsnego 2019

René Maillard posiada wieloletnie doświadczenie w sektorze mięsnym. Przez 18 lat stał na czele Belgijskiej Federacji Przemysłu Mięsnego. We wrześniu 2003 roku zainicjował powstanie Belgian Meat Office, którego managerem jest do dzisiaj. Na IV Kongresie Mięsnym 2019, który odbędzie się 28 lutego w Warszawie, będzie mówić o tym, jaki wpływ ma ASF na polski, belgijski i globalny rynek mięsa.

René Maillard, dyrektor Belgian Meat Office weźmie udział w debacie “Od pola do stołu”, w trakcie której poruszone zostaną tematy związane ze znaczeniem dobrych relacji w ramach całego łańcucha żywnościowego, ale także kwestie konsolidacji rynku, aktualnych preferencji konsumenckich i prognoz dla sektora mięsnego. René Maillard wygłosi też prelekcję „Wpływ ASF na polski, belgijski i globalny rynek mięsa”.

Głównym celem Kongresu Mięsnego jest dostarczenie uczestnikom, czyli przede wszystkim czołowym producentom i przetwórcom mięsa oraz przedstawicielom handlu, rzetelnej wiedzy na temat kondycji rynku, najważniejszych trendów, innowacji i perspektyw branży. Szczególny nacisk kładziemy na metody praktycznego wykorzystania informacji i analiz płynących z badań rynku i zachowań konsumentów. Chcemy podnosić poziom rozeznania biznesowego i wspierać menadżerów w drodze do sukcesu na trudnym rynku mięsa.

KLIKNIJ TUTAJ I ZAREJESTRUJ SIĘ NA KONGRES MIĘSNY 2019!

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.